Na... raz...na.... dwa... i... Pogoń ...przegrywa PDF Drukuj Email
Młodzież - U13 Młodzik Mł.: rocz. 2001 - sezon 2013/14
Wpisany przez zibi
czwartek, 21 listopada 2013 20:13

Wojan Pawłowice to aktualny Mistrz Śląska w roczniku 2001. Pogoń Ruda Śląska po pierwszej połowie do szatni schodziła z jednopunktowym prowadzeniem (24-25) a kibice z Rudy śpiewali na raz na dwa i Pogoń wygrywa. Niespodzianka wisiała w powietrzu. W drugiej połowie pawłowicki  duet Palczewski-Markiewicz był nie do zatrzymania przez naszych obrońców, a nasz duet Kłaczek-Pustelnik zagrał słabiej niż zazwyczaj. Przewaga ,,wojowników,, rosła z minuty na minutę a, miejscowi śpiewali na raz na dwa pogoń przegrywa. Ostatecznie przegrywamy  13 punktami i z podniesionymi głowami wracamy do Rudy ….i czekamy na rewanż

Wojan Pawłowice – Pogoń Ruda Śląska 55 : 42

Kwarty: 14-5, 10-20, 19-9, 12-8

Pogoń: Krzymiński 19, Nocoń 6, Jeglorz 6, Pustelnik 5, Klaczek K. 4. Orłowski 1, Białąs 1, Nocoń M. 0, Szewczyk 0, Dera 0, Pyplok  0

Wojan: Palczewski 18, Markiewicz 16, Żmijak 8, Januszewicz 7, Kozłowski 6