Dwa razy ,,w plecy,, u siebie PDF Drukuj Email
Młodzież - U13 Młodzik Mł.: rocz. 2001 - sezon 2013/14
Wpisany przez zibi
środa, 26 marca 2014 23:57

Porażka z Mistrzami Śląska Wojanem  Pawłowice była wkalkulowana w tegoroczne rozgrywki , ale porażka z KTK Knurów  już nie ! W poniedziałek 24 marca rozegraliśmy mecz awansem z KTK Knurów przez trzy kwarty wyraźnie prowadziliśmy i nic nie wskazywało na naszą  porażkę. Czwarta kwarta to prawdziwy koszmar naszego zespołu (przegraną 10-30 pozostawmy bez komentarza) W środę 26 marca rozegraliśmy mecz z Wojanem Pawłowice przegraliśmy więcej niż u nich w domu. W najbliższym czasie czeka nas kolejny silny przeciwnik Hawajskie Koszule Żory. Aktualnie w tabeli zajmujemy 4 mieejce

Pogoń Ruda Śląska –KTK Knurów   56 : 59

Kwarty: 15-6, 16-14, 15-9, 10-3

Pogoń: Pustelnik 20 (2x3), Krzymiński 11 (1x3), Jeglorz 10, Klaczek 6, Nocoń D.2, Orlowski 2, Bialas 2, Pyplok 2, Lip 1

Pogoń Ruda Śląska -  Wojan Pawłowice  54 : 91

kwarty:   11-17, 13-27, 16-27, 14-22

Punkty: Krzymiński 23 (2x3) Pustelnik 15 (1x3) Jeglorz 7, Dera 4, Kłaczek 2, Bialas 2, Pyplok 1