Porażka w Katowicach

Nie udało się naszym zawodnikom wygrać trzeciego meczu z rzędu. Z opóźnieniem przyjechaliśmy do Katowic. Rozgrzewka była krótka, może dlatego przegraliśmy pierwszą kwartę meczu.(19-12) W drugiej kwarcie było zdecydowanie lepiej Tomek Pustelnik ,,trójeczką,, dał znak do walki ( była to jedyna trójka w całym spotkaniu), w tej kwarcie nasz  rozgrywający zdobył 11 punktów.  Odrobiliśmy straty z pierwszej połowy meczu (28-26) . W trzeciej  i czwartej kwarcie większość punktów zdobył Paweł Kołodziej, ale sam ,,Forest,, to za mało na Katowice. Jakub Nowak w trzeciej kwarcie  podkręcił kostkę i nie mógł już pomóc drużynie

UKS SP 27 Katowice – KS Pogoń Ruda Śląska 60 : 55

19-12, 9-14, 24-11, 8-18

Pogoń: Kołodziej 24, Pustelnik 13 (1x3) Nowak 5, Żurawski 4, Wygasz 3, Tabaszewski 2, Krzymiński S. 2, Bielecki 2, Płaziak 0, Krzymiński S. 0

Najwięcej dla Katowic: Sowa 20, Kolek 12, Ściegienny 9