W gronie sześciu zgłoszonych drużyn w kategorii rocznika 2000 i młodszych  pierwsza nasza drużyna która zdobyła złote medale grała pod nazwą K.S. Pogoń Team w skłądzie Stanisław Heliński, Tomasz Krzymiński oraz Tomasz Pustelnik, natomiast srebrne medale odebrał zespół  Hajduki w której zagrali nasi zawodnicy mieszkający w Chorzowie bracia Łukasz i Kacper Kłaczek, Mateusz Sokulski wspomagani przez kolegę Karola Dańda

Zwycięzcą konkursu rzutów za 3 pkt. został Stanisław Heliński (Pogoń) zdobywając 6 pkt.na 12 możliwych 50%, drugie miejsce zajął Tomasz Krzymiński (Pogoń)  5/12. Należy dodać że taki sam konkurs odbył się w kategorii kadetów gdzie najlepszy zawodnik w konkursie zdobył 4 pkt.

Organizatorzy i obserwatorzy turnieju koszykówki ulicznej Silesia Streetball Cup wybrali i przyznali Tytuł MVP turnieju w kategorii młodzicy  który otrzymał Tomasz Pustelnik (Pogoń),