IV kwarta zadecydowała o wygranej PDF Drukuj Email
Młodzież - U13 Młodzik Mł.: rocz. 2001 - sezon 2013/14
piątek, 28 lutego 2014 22:08

Młodzicy młodsi na własnym parkiecie pokonali GTK FLUOR Gliwice 66 :51. Zwycięstwo nie przyszło jednak łatwo. I kwarta zakończyła się remisem 16:16, II kwarta kończy się rezultatem 19:17, w której to  wszystkie 19 puntów dla naszego zespołu zdobył nie do zatrzymania Kacper Kłaczek i na przerwę schodziliśmy z 2 pkt.przewagą.

III słaba kwarta w wykonaniu obu drużyn kończy się wynikiem 10:9 i przed ostatnią  odsłoną meczu wygrywamy 3 pkt. Do najlepiej punktujących Kłaczka i Krzymińskiego w IV kwarcie dołączył Pustelnik  i pewnie wygrywamy tą kwartę 21:9  a całe spotkanie 66 :51.

Punkty dla Pogoni zdobyli: Kłaczek 21, Krzymiński 17, Pustelnik 15 (4x3) Jeglorz 9, Lip 2, Pyplok 2

najwięcej punktów dla GTK Gliwice zdobyli: Kusyk 15 (2x3), Machczyński 13

Za tydzień czeka nas bardzo ciekawy mecz rewanżowy  w Wodzisławiu. W pierwszej rundzie u siebie przegraliśmy z MKS Wodzisław Śląski  po dogrywce 85:90. Ewentualna wygrana przybliży nas do zajęcia na koniec sezonu miejsca w czołowej czwórce.

Poprawiony: piątek, 28 lutego 2014 23:21