Pierwsza porażka seniorów

W czwartej kolejce gier Pogoń na własnym boisku nie sprostała silnej drużynie WKK Wrocław. Do przerwy mecz stał na niezłym poziomie i mógł się podobać publiczności, niestety po zmianie stron Wrocławianie dość szybko osiągnęli niemal 20sto punktową przewagę, którą bez przeszkód "dowieźli" do końcowej syreny. Pogoń, zwłaszcza w drugiej połowie, nie potrafła znaleźć odpowiedzi na agresywną obronę gości. Mecz zakończył się wynikiem 69:85. (statystyki:http://www.pzkosz.pl/liga/6/mecz/27312/).

Z bilansem 3 zwycięstw i jednej porażki wciąż zajmujemy drugie miejsce w tabeli (http://www.pzkosz.pl/liga/6/tabela/).

A już w przyszłą niedzielę gościć będziemy w Katowicach, gdzie zmierzymy się z silnym w tym sezonie Mickiewiczem.