U16 Kadet rocz.2004 i mł. sezon 2019/20 PDF Drukuj Email
Młodzież - Mlodzież sezon 2019/2020
Wpisany przez zibi   
środa, 01 stycznia 2020 00:00

Najbliższy mecz


31.01.2020 UKS MOSM Bytom I - KS Pogoń Ruda Śląska


TERMINARZ

KS Pogoń Ruda Śląska - MOSM Tychy II 64 : 67 (14:14, 18:6, 15:24, 17:23)
Punkty: Szewc 14, Cerak 14, Ufel 2, Szubert 5, Cesarz 5, Hendel 10, Jaczewski 14

KS Pogoń Ruda Śląska - Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice II  55 : 89 (14:9, 9:43, 21:18, 11:19)

Punkty: Szewc 7, Żyłka 4, Cesarz 14, Hendel 3, Polarczyk 2, Janczewski 11, Reiner 14

Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry - KS Pogoń Ruda Śląska   96 : 38 (22:8, 32:8, 20:17, 22:5)

Punkty: Ufel 3, Cesarz 15, Hendel 2Jaczewski 8, Reiner 8

MKKS Rybnik - KS Pogoń Ruda Śląska   121 : 48 (23:10, 39:16, 34:13, 25:9)
Punkty: Szewc 2, Żyłka 2, Kadzimierz 2, Skrabek 20, Hendel 2, Jaczewski 12, Reiner 8

KS Pogoń Ruda Śląska - UKS MOSM Bytom I  18 : 124 (8:28, 0:36, 8:31, 2:29)
Punkty: Skrabek 8, Cesarz 3, Janczewski 7

Gliwickie Towarzystwo Koszykówki - KS Pogoń Ruda Śląska  77 : 51 (16:16, 16:13, 20:10, 25:12)
Punkty: Szewc 2, Żyłka 2, Cerak 3, Skrabek 30, Cesarz 6, Jaczewski 2, Reiner 6

MOSM Tychy II - KS Pogoń Ruda Śląska  60 : 84 (10:14, 19:28, 17:25, 14:17)
Punkty: Szewc 10, Żyłka 20, Skrabek 30, Cesarz 4, Polarczyk 4, Chrzanowski 4, Jaczewski 2, Reiner 10

KS Pogoń Ruda Śląska - Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry   64 : 87 (19:21, 15:24, 21:18, 9:24)
Punkty: Szewc 17, Żyłka 21, Cerak 8, Skrabek 7, Cesarz 2, Polarczyk 1, Jaczewski 4, Reiner 4

Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice II - KS Pogoń Ruda Śląska  76 : 50 (17:12, 19:17, 19:13, 21:8)
Punkty: Szewc 9, Żyłka 6, Kadzimierz 2, Skrabek 17, Cesarz 2, Janczewski 6, Reiner 8

KS Pogoń Ruda Śląska - MKKS Rybnik 63 : 113 (14:43, 21:20, 12:21, 16:29)
Punkty: Szewc 16, Cerak 11, Ufel 2, Skrabek 24, Cesarz 3, Reiner 7

31.01.2020     UKS MOSM Bytom I - KS Pogoń Ruda Śląska  
07.02.2020 16:00     KS Pogoń Ruda Śląska - Gliwickie Towarzystwo Koszykówki

 

TABELA

SKŁAD:
Dawid Jaczewski 2004
Krzysztof Szewc  2004
Maksymilian Cesarz 2005
Jakub Cerak 2004
Michał Reiner 2004
Konrad Hendel 2005
Fabian Szubert  2005
Szymon Żyłka 2004
Adam Polarczyk 2005
Dominik Ufel  2005
Kamil Chrzanowski  2005
Mateusz Kadzimierz 2005

Trener; Sławomi

r Węgiel

Poprawiony: wtorek, 07 stycznia 2020 11:23
 
 

Wspierają nas

Wsparcie Finansowe UM
dla sekcji KSP:
Koszykówka i Zapasy

Hymn