Dziewczyny II Liga sezon 2019/20

Najbliższy mecz

18.01.2020 12:00 KS Pogoń Ruda Śląska - MTS Ikar Niepołomice

II Etap rozgrywek STREFA:


KK UR KRAKÓW - KS Pogoń Ruda Śląska   83 : 64 (19:16, 25:19, 20:12, 19:17)
Punkty: Ciska 4, N. Biegańska 3, Rusińska 12, T. Biegańska 10, Stec 18, Wojcieszek 9, Flaszewska 8
18.01.2020 12:00     KS Pogoń Ruda Śląska - MTS Ikar Niepołomice   
25.01.2020 15:00     KS Pogoń Ruda Śląska - Wisła CANPACK Kraków    
01.02.2020 17:00     Contimax MOSiR Bochnia - KS Pogoń Ruda Śląska
05.02.2020 17:30     KS Pogoń Ruda Śląska - Contimax MOSiR Bochnia 
08.02.2020     KS Pogoń Ruda Śląska - KK UR KRAKÓW    
15.02.2020 17:00     MTS Ikar Niepołomice - KS Pogoń Ruda Śląska 
22.02.2020     Wisła CANPACK Kraków - KS Pogoń Ruda Śląska   

I Etap rozgrywek LIGA WOJEWÓDZKA:

KS Pogoń Ruda Śląska - Uczniowski Klub Sportowy "Dwójka" Kamienica Polska   106 : 25
Punkty: Flaszewska 14, Jurzica 19, N Biegańska 5, Kaczmarek 11, Bulik 9, Rusińska 11, T Biegańska 6, Stec 7, Wojcieszek 11, Kamińska 13

Zagłębie Sosnowiec - KS Pogoń Ruda Śląska   83 : 41 (32:7, 21:15, 14:12, 16:7)
Punkty: Flaszewska 10, Jurzica 11, N. Biegańska 6, Kaczmarek 4, Bulik 2, N. Rusińska 19, T, Biegańska 12, Stec 8, Wojciesze 2, Kamińska 9

KS Pogoń Ruda Śląska - RKK AZS Racibórz  83 : 41 (32:7, 21:15, 14:12, 16:7)
Punkty: Flaszewska 10, Jurzica 11, Biegańska 6, Kaczmarek 4, Bulik 2, Rusińska 19, T Biegańska 12, Stec 8, Wojcieszek 2, Kamińska  9

KS Pogoń Ruda Śląska - AZS Uniwersytetu Śląskiego   78 : 58 (23-14, 22-16, 16-12, 17-16)

Punkty: Flaszewska 8, Ciska 2, Jurzica 15, N. Biegańska 8, Bulik 2, Rusińska 23, T. Biegańska 6, Stec 8, Kamińska 6

ISWJ Wisła - KS Pogoń Ruda Śląska  60 : 80 (11:22, 11:21, 15:19, 23:18)
Punkty: Jurzica 15, N. Biegańska 8, Kaczmarek 3, Bulik 10, N, Rusińska 13, T, Biegańska 15, Stec 14, Wojcieszek 2

KS Pogoń Ruda Śląska - RMKS Rybnik 78 : 74 (17:17, 13:17, 35:17, 13:23)
Punkty: Jurzica 16, N. Biegańska 10, Bulik 2, Rusińska 18, T. Biegańska 7, Stec 9, Wojcieszek 2, Flaszewska 3, Kamińska 11

UKS  "Dwójka" Kamienica Polska - KS Pogoń Ruda Śląska  29 : 89 (6:32, 17:24, 2:15, 4:18)
Punkty: Ciska 13, Jurzica 12, N. Biegańska 4, Bulik 11, Rusińska 16 T. Biegańska 7, Stec 6, Wojcieszek 6, Flaszewska 4, Kamińska 8

KS Pogoń Ruda Śląska - Zagłębie Sosnowiec   47 : 101 (11:13, 15:28, 9:33, 12:27)
Punkty: Jurzica 5, Faber 1, N. Biegańska 6, Kaczmarek 2, Bulik 6, Rusińska 11, T. Biegańska 7, Stec 7, Flaszewska 2

RKK AZS Racibórz - KS Pogoń Ruda Śląska     50 : 57 (8:24, 14:13, 11:11, 17:9)
Punkty: Ciska 2, N. Biegańska 5, Bulik 5, Rusińska 17, Biegańska 6, Stec 9, Wojcieszek 2, Flaszewska 3, Kamińska 8

KS Pogoń Ruda Śląska - ISWJ Wisła   77 : 59 (20:18, 26:17, 12:17, 19:7)
Punkty: N. Biegańska 13, Rusińska 18, T. Biegańska 8, Stec 6, Flaszewska 10, Toboła 2, Kamińska 20

RMKS Rybnik - KS Pogoń Ruda Śląska  76 : 53 (17:22, 29:6, 16:13, 14:12)
Punkty: Flaszewska 13, Faber 5, N. Biegańska 6, Kaczmarek 2, Rusińska 2, T. Biegańska 6, Stec 9, Kamińska 10

TABELA

SKŁAD:
Marlena Jurzica   
Martyna Flaszewska    
Paulina Kamińska  
Natalia Rusińska   
Wiktoria Kaczmarek  
Paulina Wojcieszek 
Wiktoria Bulik  
Katarzyna Stec   
Tatiana Biegańska   
Natalia Biegańska

 
 

Wspierają nas

Wsparcie Finansowe UM
dla sekcji KSP:
Koszykówka i Zapasy

Hymn