U13 Młodzik rocz.2007 i mł. sezon 2019/20 PDF Drukuj Email
Młodzież - Mlodzież sezon 2019/2020
Wpisany przez zibi   
środa, 01 stycznia 2020 00:00

Zakończył sie pierwszy etap rozgrywek (eliminacje)
Czekamy na terminarz finaŁu ,,B,,

 

 

I etap rozgrywek eliminacje grupowe

MKS Wodzisław Śląski - KS Pogoń Ruda Śląska    74 : 24 (18:7, 17:6, 19:5, 20:6)
Punkty: Błaszak 5, Frąckowiak 2, Polak 5, Klimek 2. Bojarski 4, Nawa 6

KS Pogoń Ruda Śląska - MCKiS Jaworzno   18 : 56 (7:16, 2:19, 5:9, 4:12)
Punkty: Kowolik 6, Trościński 4, Polak 4, Nawa 2, Jeziorski 2,

Gliwickie Towarzystwo Koszykówki - KS Pogoń Ruda Śląska  109 : 14 (49:0, 20:5, 29:1, 11:8)

Punkty: Szykowski 1, Jasnoch 4, Polak 2, Bojarski 6, Łokietek 1

KS Pogoń Ruda Śląska - UKS MOSM Bytom 17 : 80 (2:14, 2:25, 6:20, 7:21)
Punkty: Błaszczyk 6, Frąckowiak 2, Polak 5, Klimek 1, Nawa 3

Miejski Czeladzki Klub Sportowy - KS Pogoń Ruda Śląska   108 : 15 (25:5, 30:4, 29:3, 24:3)
Punkty: Łukasik 2, Frąckowiak 4, Polak 6, Klimek 1, Nawa 2

KS Pogoń Ruda Śląska - MKS Wodzisław Śląski  21 : 73 (2:22, 6:17, 6:18, 7:16)
Punkty: Błaszczyk 2, Polak 6, Hemlecki 2, Nawa 3, Łokietek 2, Kowolik 2, Jeziorski 4

KS Pogoń Ruda Śląska - MKS Strzelce Opolskie  14 : 74 (3:21, 2:17, 2:27, 7:9)
Punkty: Jasnoch 2, Frąckowiak 2, Klimek 2, Nawa 3, Lokietek 3, Kowolik 2,

MCKiS Jaworzno - KS Pogoń Ruda Śląska 74 : 43 (20:8, 23:12, 10:12, 21:11)
Punkty: Błaszczyk 2, Jasnoch 10, Polak 12, Gierczak 4, Klimek 2, Frąckowiak 4, Łokietek 2, Kowolik 2, Jeziorski 5

KS Pogoń Ruda Śląska - Gliwickie Towarzystwo Koszykówki   8 : 109 (0:31, 3:28, 2:30, 3:20)
Punkty: Błaszczyk 2,Polak 6

UKS MOSM Bytom - KS Pogoń Ruda Śląska  100 : 33 (34:10, 30:8, 20:6, 16:9)
Punkty: Błaszczyk 2, Jasnoch 4, Frąckowiak 2, Polak 24, Klimek 1

KS Pogoń Ruda Śląska - Miejski Czeladzki Klub Sportowy 17 : 78 (3:25, 4:21, 2:15, 8:17)
Punkty: Błaszczyk 2, Kocur 2, Frąckowiak 2, Polak 7, Gierczak 2, Klimek 2

MKS Strzelce Opolskie - KS Pogoń Ruda Śląska 79 : 33 (18:6, 31:10, 17:6, 13:11)
Punkty:Blaszczyk 2, Lukasik 2, Frąckowiak 9, Gierczak 4, Klimek 4, Nawa 2, Selcer 1, Jeziorski 6, Bochenek 3

TABELA

 

SKŁAD oraz mecze / punkty po pierwszym etapie rozgrywek:

Bartosz Polak 10 / 77
Tymoteusz Frąckowiak 10 / 27
Jakub Błaszczyk 11 / 23
Mateusz Nawa 8  / 21
Oliwier Jasnoch 7  / 20
Jan Jeziorski 9  / 17
Artur Klimek 11  / 15
Wiktor Kowolik 6 / 12
Paweł Bojarski 2  /  10
Adam Gierczak 9  /  10
Oskar Łokietek 8  /  8
Dominik Trościński 2 /  4
Bartosz Łukasik 10 / 4
Szymon Bochenek 3 / 3
Tymon Hemlecki 6 /  2
Jakub Kocur 3  /  2
Maciej Szykowski 7 / 1
Bartosz Selcer 3 /  1
Mateusz Copik 10  / 0     
Krzysztof Mika 3 / 0  
Paweł Mika 3  / 0   

Poprawiony: wtorek, 07 stycznia 2020 11:32
 
 

Wspierają nas

Wsparcie Finansowe UM
dla sekcji KSP:
Koszykówka i Zapasy

Hymn