Dziewczyny U13 rocz.2007 i mł. sezon 2019/20 PDF Drukuj Email
Młodzież - Mlodzież sezon 2019/2020
Wpisany przez zibi   
środa, 01 stycznia 2020 00:00

Koniec pierwszej rundy rozgrywek.
Czekamy na terminarz rozgrywek

TERMINARZ

KS Pogoń Ruda Śląska - MKS Strzelce Opolskie  70 : 33 (18:10, 18:4, 14:15, 20:4)
Punkty: Gajda 14, Wypchlak 18, Szampera 2, Polap 4, Szydłowska 2, Orlik 8, Franke 10, Palus 6, Gorajczyk 6

Zagłębie Sosnowiec I - KS Pogoń Ruda Śląska 112 : 16 (35:0, 22:1, 28:7, 27:8)
Punkty: Sobek 2, Szambera 2, Wyplach 7, Olesik 2, Palus 2, Franke 1

KS Pogoń Ruda Śląska - SP13 Piekary Śląskie   44 : 78 (11:18, 13:20, 6:22, 14:18)
Punkty: Głodny 2, Wypchlak 6, Szampera 1, Poląp 5, Szydlowska 6, Orlik 4, Zakrzewska 2, Gajda 18

KS Pogoń Ruda Śląska - Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice  35 : 31 (8:10, 6:2, 11:6, 10:13)

Punkty; Gajda 10, Palus 4, Wypchlak 4, Szampera 3, Olesik 2, Orlik 2, Franke 8, Jasnoch 2

KS Pogoń Ruda Śląska - UKS MOSM Bytom  41 : 36 (9:12, 12:6, 6:10, 14:8)
Punkty: Gajda 6, Szampera 2, Zakrzewska 3, Szydłowska 12, Olesik 4, Orlik 9, Franke 4, Gorajczyk 1

MKS Strzelce Opolskie - KS Pogoń Ruda Śląska   49 : 48 (12:9, 19:14, 6:16, 12:9)
Punkty: Gorajczyk 2, Wypchlak 8, Szydłowska 19, Olesik 2, Orlik 4, Szampera 4, Zakrzewska 6, Jasnoch 3

KS Pogoń Ruda Śląska - Zagłębie Sosnowiec I  18 : 91 (2:27, 6:21, 8:23, 2:20)
Punkty: Palus 2, Połap 4, Szydłowska 2, Zakrzewska 8, Jasnoch 2

SP13 Piekary Śląskie - KS Pogoń Ruda Śląska    81 : 39 (20:6, 29:4, 16:12, 16:17)
Punkty: Namysło 2, Głodny 2, Wypchlak 8, Olesik 8, Szydłowska 8, Połap 2, Orlik 2, Franke 2, Zakrzewska 3

Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice - KS Pogoń Ruda Śląska 42 : 37 (9:14, 15:4, 10:6, 8:13)
Punkty: Głodny 2, Palus 2, Wypchlak 9, Polap 2, Szydlowska 4, Olesik 2, Orlik 4, Franke 8, Zakrzewska 4

UKS MOSM Bytom - KS Pogoń Ruda Śląska 44 : 76 (8:24, 10:8, 14:20, 12:24)
Punkty: Gajda 2, Wypchlak 26, Szampera 5, Palus 4, Szydlowska 22, Olesik 2, Orlik 1, Franke 8, Zakrzewska 4, Jasnoch 2

 

TABELA

SKŁAD - mecze / punkty po eliminacjach grupowych
Paulina Wypchlak 10        86
Julia Szydłowska 9        75
Julia Gajda 5        50
Jessica Franke 9        43
Wiktoria Orlik 9        34
Martryna Zakrzewska 8        30
Oliwia Olesik 9        22
Anna Palus 8        20
Paulina Szampera 9        19
Małgorzata Połap 10        17
Magdalena Jasnoch 5        9
Aleksandra Gorajczyk 5        9
Oliwia Głodny 7        6
Oliwia Sobek 2        2
Weronika Namysło 3        2
Paulina Jojko 1        
Anastazja Paturska 4        

Trenerka: Natalia Szabatowska

Poprawiony: wtorek, 07 stycznia 2020 11:46
 
 

Wspierają nas

Wsparcie Finansowe UM
dla sekcji KSP:
Koszykówka i Zapasy

Hymn