Dziewczyny U14 rocz.2006 i mł. sezon 2019/20 PDF Drukuj Email
Młodzież - Mlodzież sezon 2019/2020
Wpisany przez zibi   
czwartek, 02 stycznia 2020 00:00

Najbliższy mecz


28.01.2020 16:00 KSK Stal Brzeg - KS Pogoń Ruda Śląska 

 

KS Pogoń Ruda Śląska - RMKS Rybnik 39 : 86 (4:28, 9:24, 16:14, 10:20)
Punkty: Gajda 2, Lewandowska 6, Franke 6, Rusek 4, Moszyk 16, Franke 2, Kowalska 3

ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. - KS Pogoń Ruda Śląska 102 : 37 (22:7, 23:9, 26:6, 31:15)
Punkty: Gajda 1, Lewandowska 6, Franke 6, Dynajkiewicz 1, Rusek 4, Moszyk 6, Kowalska 13

KS Pogoń Ruda Śląska - ISWJ Wisła  27 : 98 (4:18, 3:28, 9:20, 11:32)
Punkty: Punkty: Orlik 1, Lewandowska 12, Dynajkiewicz 1, Rusek 2, Moszyk 4, Kowalska 7

UKS MOSM Bytom - KS Pogoń Ruda Śląska  60 : 85 (19:16, 13:34, 15:6, 13:29)
Punkty: Gajda 11, Lewandowska 13, N. Franke 10, Szydłowska 5, Rusek 4, Moszyk 16, J. Franke 11, Kowalska 15

RMKS Rybnik - KS Pogoń Ruda Śląska   115 : 59 (29:11, 33:14, 30:9, 23:25)
Punkty: Gajda 6, Lewandowska 23, Franke 8, Szydłowska 4, Moszyk 8, J. Franke 2, Kowalska 8

KS Pogoń Ruda Śląska - ŻKK Olimpia Wodzisław Śl.    45 : 68 (20:8, 8:26, 7:14, 10:20)
Punkty: Gajda 3, Lewandowska 12, Gawlik 1, N. Franke 6, Szydlowska 2, Rusek 1, Moszyk 12, J. Franke 2, Kowalska 6

ISWJ Wisła - KS Pogoń Ruda Śląska   125 : 35 (39:11, 34:5, 24:4, 28:15)
Punkty: Lewandowska 2, N. Franke 8, Dyjankiewicz 1, Szydłowska 3, Moszyk 11, Kowalska 8, Połap 2

KS Pogoń Ruda Śląska - UKS MOSM Bytom 54 : 47 (9:11, 18:6, 15:19, 12:11)
Punkty: Lewandowska 13, Franke 10, Szydłowska 1, Rusek 4, Moszyk 8, J. Franke 6, Orlik 6, Kowalska 6

Druga runda  FINAŁ ,,B,,

28.01.2020 16:00     KSK Stal Brzeg - KS Pogoń Ruda Śląska    
04.02.2020 16:00     KS Pogoń Ruda Śląska - Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice   
25.02.2020     UKS MOSM Bytom - KS Pogoń Ruda Śląska
03.03.2020 16:00     KS Pogoń Ruda Śląska - KSK Stal Brzeg  
10.03.2020     Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice - KS Pogoń Ruda Śląska    
17.03.2020 16:00     KS Pogoń Ruda Śląska - UKS MOSM Bytom

TABELA

 

SKŁAD:
Sandra Moszyk
Emilia Kowalska
Ewa Lewandowska
Nicola Franke
Sara Rusek
Julia Gajda 2007
Jessica Franke  2007
Emilia Dyjankiewicz
Angelika Gawlik
Julia Czyżycka
Julia Szydłowska 2007
Wiktoria Orlik 2007
Małgorzata Połap 2007


Poprawiony: wtorek, 07 stycznia 2020 12:16
 
 

Wspierają nas

Wsparcie Finansowe UM
dla sekcji KSP:
Koszykówka i Zapasy

Hymn