Przegrywamy po dogrywce

Tak niewiele brakowało by drugi raz pokonać ,,akademików,, z Częstochowy. Wystarczyła chwila nieuwagi Michała Pierścińskiego i goście spod Jasnej Góry doprowadzili do ,,5 kwarty,, Przegraliśmy w dogrywce 10 punktami. Bilans bezpośrednich spotkań mamy niekorzystny, co oznacz VII a nie VI miejsce na Śląsku.W dzisiejszym spotkaniu nasza drużyna zagrała samymi wychowankami. Gdzie był nasz ,,import,, Szczotka, Filczek czy Bujoczek czyżby zakończyli granie w naszym zespole. Mecz z Częstochowa był ostatnim spotkaniem naszej drużyny przed własną publicznością. Kolejne spotkania rozgrywek U-20 w Rudzie Ślaskiej będziemy mogli oglądać za 3-4 lata  (brak w Pogoni roczników 94, 95, 96) jeśli będzie kim grać

Pogoń Ruda Śląska  - AZS Politechnika Częstochowska 79 : 89

12-13, 21-20, 21-16, 19-24

Pogoń: Łapot 34, Pierściński 19, Bobrowski 17 (3x3), Holecko 9, Pustelnik 0, Komandzik 0, Matuszczak 0, Kozera - ,

 
 

Wspierają nas

Wsparcie Finansowe UM
dla sekcji KSP:
Koszykówka i Zapasy

Hymn